KONST / Litografier / Färglitografi 11709050
nr 1170 9050
Kristina Munklinde
(f. 1936), Sverige
Färglitografi, "Havets vintergata", signerad och numrerad 44/90,42x34 cm
Kristina Munklinde, svensk bildkonstnär född 1936.
Utrop:
300 kr
Såld:
500 kr
måndag 19 mars 2018
kl 19:34:24
2/3 23:27:30
19 mar
Kristina Munklinde
Läs mer om Kristina Munklinde